Předchozí produkt Rösle Louskáček Následující produkt Mason Cash Innovative kitchen multifunkční váleček na těsto 3v1

Informace o produktu

Nechte do vaší kuchyně proniknout barvy a vytvořte si útulné a barevné prostředí, ve kterém bude radost nejen vařit ale především péct. Kolekce zářivých barevných mís přinese do vaší kuchyně okouzlující a hlavně funkční designový doplněk, který budete milovat. Dostupné ve více rozměrech a barvách.

Rozměry:
Objem: 4 l – Průměr: 29 cm – Výška: 14 cm
Objem: 2,7 l – Průměr: 26 cm – Výška: 11,6 cm
Objem: 2 l – Průměr: 24 cm – Výška 10,8 cm

Ikona britského designu

Nádobí, které je vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, která je sice těžší než keramika nebo jiné hliněné materiály, ale je mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Váha nádobí je ale velkou výhodou nejen v tom, že při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, je tak akorát vyvážená, že nebudete mít problém ji držet v jedné ruce.

Mason Cash

Značka, pod kterou se prodává přepychový anglický design, se svému řemeslu věnuje již od počátku 19. století. Mason Cash je známý především díky keramickému nádobí do kuchyně v ikonické bílé a třtinové barvě. Užijte si (nejen) sladké pečení díky širokému sortimentu, který zahrnuje hnětací mísy, misky na tekuté těsto, ale také keramické odměrky na suroviny či multifunkční kuchyňské náčiní.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Soft Colour Mísa na těsto, různé druhy

Články o produktu

Créme brûlée

Créme brûlée

Rafinovaný dezert s křupavou karamelizovanou krustičkou, pod kterou objevíte vláčný krém s vůní vanilky, který se rozplývá na jazyku.

Valentýnské bezé Josefa Maršálka

Valentýnské bezé Josefa Maršálka

Geniální přeměna „obyčejných“ bílků na lehoučký moučník, který exkluzivně vypadá a stejně tak i chutná. Recept pro všechny vášnivé pekaře a pekařky.