Informace o produktu

Tato kameninová mísa je především určená k míchání potravin, díky velkému objemu 4 l se nemusíte bát, že by bylo těsto, které v ní nerozmícháte. Mísa je ozdobena reliéfem, na kterém jsou vyobrazené listnaté stromy a lišky tak, aby zapadala do konceptu kolekce In The forest.

  • Průměr: 29 cm, výška: 14 cm
  • Objem: 4 l
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

Kolekce In the forest

Každá položka z kolekce In The Forest představuje jednotlivé zvíře. V této kolekci najdete mísící mísy i pudinkové misky nejoblíbenějších velikostí. Největší inspirací provedení těchto misek jsou lidové pohádky 19. století. Design divokých zvířat je navržen skvělými řemeslníky, kteří mysleli i na to, aby misky byly stohovatelné. Při jejich skladování ušetříte co nejvíce potřebného místa.

Ikona britského designu

Nádobí, které je vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, která je sice těžší než keramika nebo jiné hliněné materiály, ale je mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Váha nádobí je ale velkou výhodou nejen v tom, že při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, je tak akorát vyvážená, že nebudete mít problém ji držet v jedné ruce.

Mason Cash

Značka, pod kterou se prodává přepychový anglický design, se svému řemeslu věnuje již od počátku 19. století. Mason Cash je známý především díky keramickému nádobí do kuchyně v ikonické bílé a třtinové barvě. Užijte si (nejen) sladké pečení díky širokému sortimentu, který zahrnuje hnětací mísy, misky na tekuté těsto, ale také keramické odměrky na suroviny či multifunkční kuchyňské náčiní.

 

 

Podobné produkty Mason Cash In the forest krémová mísa, 4 l – Liška

Novinka
Emile Henry zadělávací mísa na těsto, 2,5 l Emile Henry
od 1 099,-

SKLADEM více než 5 ks

Novinka
Mason Cash Mísa Nautical, bleděmodrá, 2, l, Želva Mason Cash
759,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Mason Cash Mísa Nautical, šedá, 2,7 l, Krab Mason Cash
999,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Doporučujeme
Mason Cash Mísa Nautical, námořnická modrá, 4 l, Loď Mason Cash
1 295,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Články o produktu

Sladká pizza

Sladká pizza

Vyzkoušejte alternativu klasické italské pizzy – připravte si ji s oblíbeným ovocem.