Informace o produktu

Tato univerzální kameninová odměrka se díky svému nadčasovému designu hodí do téměř jakékoliv kuchyně. Pokud rádi pečete z tekutého těsta, tak tuto odměrku oceníte nejen při přípravě ale také při přelévání těsta do formy.

  • Objem: 1 l
  • Rozměry: 21,5 x 15,5 x 10 cm
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

Mason Cash Original Cane

Kolekce Original Cane přináší do vaši kuchyně jednoduchost inspirovanou tradicí a myšlenkami lidí, které spojuje láska k pečení.

Ikona britského designu

Nádobí, které je vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, která je sice těžší než keramika nebo jiné hliněné materiály, ale je mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Váha nádobí je ale velkou výhodou nejen v tom, že při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, je tak akorát vyvážená, že nebudete mít problém ji držet v jedné ruce.

Mason Cash

Značka, pod kterou se prodává přepychový anglický design, se svému řemeslu věnuje již od počátku 19. století. Mason Cash je známý především díky keramickému nádobí do kuchyně v ikonické bílé a třtinové barvě. Užijte si (nejen) sladké pečení díky širokému sortimentu, který zahrnuje hnětací mísy, misky na tekuté těsto, ale také keramické odměrky na suroviny či multifunkční kuchyňské náčiní.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Cane keramická odměrka, 1 l

Novinka
Emile Henry zadělávací mísa na těsto, 2,5 l Emile Henry
od 1 099,-

SKLADEM více než 5 ks

Novinka
Mason Cash Mísa Nautical, bleděmodrá, 2, l, Želva Mason Cash
759,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Mason Cash Mísa Nautical, šedá, 2,7 l, Krab Mason Cash
999,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Doporučujeme
Mason Cash Mísa Nautical, námořnická modrá, 4 l, Loď Mason Cash
1 295,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů