Předchozí produkt Villeroy & Boch Royal servírovací podnos, 24 x 17 cm Následující produkt Villeroy & Boch Artesano Provencal Verdure podnos / miska, 44 x 14 cm

Informace o produktu

Maison Berger Paris sada elektrický mlžný difuzér Aroma Dream + náplň Jemná ambra 475 ml

Nový způsob parfumace vašeho domova. Elegantní, stylový a snadno ovladatelný pomocník, který u vás doma během chvilky navodí hřejivou a voňavou atmosféru, a to zcela bezpečně bez přítomnosti plamene pomocí delikátně jemné zvlhčující mlhy.

Aroma Dream mlžný difuzér potěší nejen vaše čichové buňky, je to i překrásný dekorativní objekt. Skleněný válec z mléčného skla dekorovaný květinovým motivem je zakončen dřevěným víčkem v přírodní barvě. Květinový motiv symbolizuje křehkost a krásu přírody a prolíná se i do opojné ambrové vůně s květinovými tóny růží, pačuli a levandule.

Elektrický mlžný difuzér - rychle provoní, jednoduché ovládání

Po zapojení do elektrické zásuvky (220V nebo USB) stačí nalít do zásobníku již připravenou náplň (odpadá nutnost míchat vonné oleje s vodou a tím i mizí riziko špatného dávkování) s interiérovým parfémem pro elektrické difuzéry Maison Berger Paris a poté manuálně nebo dálkovým ovladačem zapnout. Můžete si vybrat z různých možností nastavení:Dálkový ovladač elektrického difuzéru

 • manuální vypnutí, časované vypnutí (30 / 60 / 120 minut)
 • intenzita difúze (intenzita parfumace): kontinuální / přerušovaná po 15 sekundách / bez difúze
 • nastavení LED světel: intenzivní / tlumené světlo, efekt hořící svíčky, vypnuté světlo

Keramický piezo kámen se vlivem elektrického proudu rozvibruje velmi vysokou rychlostí a pomocí ultrazvuku se následně oddělují mikroskopické částice interiérového parfému, čímž vzniká jemná, studená mlhovina lehčí než vzduch. Vazbou negativně nabitých iontů přítomných v mlhovině s pozitivně nabitými volnými radikály v ovzduší dochází k velmi rychlému rozptýlení vonných složek do okolí difuzéru. Studená difúze zachovává vlastnosti esenciálních olejů.

Jemná ambra - pro zdravý spánek

 

Patentované složení aromatické náplně je obohacené o esenciální oleje pačuli a levandule, které pomáhají při potížích s usínáním. Elektrický aroma difuzér Aroma Dream s náplní Jemná ambra tak svým mlžným oparem nejen příjemně provoní váš domov, ale také zlepšuje kvalitu vašeho spánku. Zklidňující vůně bergamotu je prolnutá vůní čerstvých růží, hřejivou vanilkou a omamnou kombinací konvalinky s opojnými tóny ambry. Tato vůně vás doprovodí na cestě do krajiny snů a pomůže vám získat vnitřní rovnováhu a psychickou pohodu.

 • Hlava: bergamot, levandule

 • Srdce: růže, konvalinka, bílé pižmo
 • Základ: vanilka, ambra, pačuli

 • 475 ml = přibližně 40 hodin difúze
 • připravená směs = žádné riziko špatného dávkování (malá / velká intenzita)
 • čistá směs - voda v náplni je ošetřená reverzní osmózou pro dlouhou životnost difuzéru (neusazuje se vodní kámen)

  Používejte výhradně speciální náplně Maison Berger Paris pro elektrické mlžné difuzéry (nelze zaměňovat s náplněmi do katalytických lamp či "tyčinkových" difuzérů).
  Nepřidávejte do připravené náplně vodu ani vonné oleje či esence. 

  Podobné produkty Maison Berger Paris sada elektrický difuzér Aroma Dream + náplň Jemná ambra 475 ml

  Články o produktu