Předchozí produkt Maison Berger Paris aroma difuzér Cube, Pomeranč a skořice 125 ml Následující produkt Brita Fill&Go Active filtrační láhev na vodu

Informace o produktu

Løv Organic je francouzská značka inspirovaná skandinávským způsobem života, uměním snoubit potěšení s ekologií. (Ve skandinávských zemích ‘løv’ znamená ‘list’.) Základ originálních směsí tvoří výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce, přirozeně příznivé pro zdraví a psychickou pohodu. 100% organické čajové směsi Løv Organic jsou certifikované evropskými i americkými známkami bio kvality.

Objevte 3 organické bylinné bezkofeinové čajové směsi Løv Organic. Dárková sada obsahuje 3 uzavíratelné průhledné dózy, každá z nich obsahuje 40 g bylinné čajové směsi.
Dánský výraz "Hygge" lze nejpřesněji přeložit jako "v pohodě". Je to severská životní filosofie založená na štěstí a pohodě, která nepřipouští stres či cokoliv nepříjemného.

Løvely Break - chuť máslových sušenek zdařile zkombinovaná se sladkostí červených plodů.
Løvely Glögg - typický glögg se připravuje z červeného vína a koření. Čajové směs, která je inspirována tímto severským nápojem, je založená na ibišku, černém rybízu a koření.
Almond Rooibos - jemná chuť rooibosu s výrazným aroma mandlí.

Podobné produkty Løv Organic Let´s Hygge dárkový set