Informace o produktu

Lékué Kit Cocktail

Nic není při teplém letním dni tak osvěžující, jako ledově vychlazený koktejl. S Lékué Kit Coctail můžete pro vaše přátele připravit jejich oblíbené letní nápoje. Pomocí velkých ledových kostek, do kterých můžete umístit kousky ovoce nebo bylinek, a důmyslného citrus spraye snadno zvládnete nepřeberné množství koktejlů.

Lékué Ice Cube
Forma na velké ledové kostky vyrobená z flexibilního platinového silikonu, sestávající ze dvou částí. Do spodní nalijete vodu a tou vrchni ji překryjete, a tím i vytlačíte přebytečnou vodu. Díky nepřilnavému platinovému silikonu vám ledové kostky z formy doslova vyklouznou.
Probuďte v sobě kreativního ducha a do jednolivých kostech umístěte čerstvé ovoce, nebo bylinky (třeba mátu). Správný koktejl musí nejen chutnat, ale měl by i krásně vypadat.

  • robustní ledové kostky během 1 hodiny
  • nepřilnavý platinový silikon
  • rozměr 22 x 20 x 7,5 cm
  • objem 400 ml

Lékue Citrus Spray
Díky praktickému Lékué Citrus spray pohodlně vyrobíte praktický mechanický sprej z čerstvého citronu. Lze využít na většinu citrusových plodů.
Odříznete špičku plodu a pak jen zašroubujete speciální "vrták" přímo do ovoce, poté ovoce lehce zmáčknete, aby se uvolnila šťáva.
Zapomeňte na uměle vyrobené citronové šťávy či stabilizátory upravené koncentráty - ryzí chuť přírody!

 

 

Pokud chcete docílit toho, aby ledové kostky byly skutečně čiré, použijte balenou vodu (ta obsahuje méně vodního kamene), nebo použijte převařenou vodu, kterou ještě můžete přecedit přes plátýnko.

 

 

Úžasným nápadem je použít místo vody přímo ovocný džus. Pokud jej přecedíte přes plátýnko, bude pak o něco průhlednější, a když do něj navíc přidáte i kousky ovoce, bude výsledek ohromující.

Podobné produkty Lékué Kit Cocktail

Novinka
Dárková sada pro vinaře Peugeot Secrets of the Sommelier Peugeot
2 599,-

SKLADEM více než 5 ks

Novinka
Rosenthal TAC Sklenice na burgundské, 0,9 l Rosenthal
970,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Rosenthal TAC Sklenice na Bordeaux Grand Cru, 0,86 l Rosenthal
970,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů