Informace o produktu

Maison Berger Paris Easyscent vonný difuzér do auta - Anti travel sickness

Proti nevolnosti při cestování! Směs osmi esenciálních olejů včetně výtažku z petržele, známé pro svoje preventivní účinky při nevolnosti.

Vonný difuzér od tradičního francouzského výrobce interiérových parfému Maison Berger Paris jistě ocení všichni milovníci těchto vysoce kvalitních a zdraví nezávadných parfému. Novinka, kterou Vám přinášíme je určena pro použití v automobilech - elegantní, metalický difuzér, vyrobený z nejkvalitnějších polymerů, jednoduše zapojíte do otvoru od zapalovače. Vzápětí vás začne osvěžovat pečlivě zvolená kombinace esenciálních olejů, která povzbudí vaše smysly.

Difuzér vložte do otvoru pro zapalovač. Stiskněte tlačítko ON / OFF 1x, intenzita vůně je vysoká, pro nižší intenzitu stiskněte tlačítko podruhé. Po třetím stisknutí deaktivujete systém.
Po aktivaci difuzér nevyžaduje žádné další zásahy, rozptyl vůně probíhá v intervalech 15 min. difuze, 5 min. přestávky. Vše v časovém rozmezí 2 h. a 30 min. Světelný kroužek svítí po celou dobu. Po uplynutí časového maxima se difuzér automaticky vypne, kroužek přestane svítit. Difuzér lze vypnout kdykoli. Vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko ON / OFF. Světelný kroužek zhasne. Vonná náplň je určena pro 40 hodin difuze.

  • doba difúze 40 hodin
  • snadná výměna i použití

BTEX-free - neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen, stejně jako styren, naftalen, formaldehyd a acetaldehyd). V souladu s právními předpisy.
 

Podobné produkty Maison Berger Paris Easyscent vonný difuzér - Anti travel sickness