Předchozí produkt Villeroy & Boch Mademoiselle příborová sada, 30 ks Následující produkt Zwilling Bela kávová lžička, 6 ks

Informace o produktu

Maison Berger Paris Design by Pasta Oner

Pasta Oner: "Motiv je inspirován zčásti dlouholetou historií značky a zčásti lehkostí okouzlujících vůní. Historie a elegance je reprezentována ženskou postavou, která jakoby na nás vystoupila ze starodávných flakonů a váz, lesní víla v letním vánku, kterou obklopují krásné laně. Lehkost je reprezentována současným symbolem balonků, které stačí vypustit, stejně jako krásné vůně Maison Berger Paris​"

Lampa z limitované edice s motivem street artového umělce jménem Pasta Oner. Exkluzivně k výročí společnosti Potten & Pannen - Staněk, která vám již 25 let přináší produkty nejvyšší kvality, s oblibou využívané nejen ve vaší domácnosti.  Tento rok zahájili spolupráci s Pasta Onerem, českým street art umělcem. „Jsme vizionáři a snažíme se být dobře připraveni na budoucnost,” říká Pavel Staněk. Spojení s Pasta Oner je toho jasným příkladem.

Skleněná katalytická lampa je vyrobená z kvalitního skla v moderním tvaru. Aromalampy pod výrobní značkou Maison Berger Paris parfémují a čistí vzduch ví domácnostech již 120 let! Jen si vyberte z naší nabídky interiérových parfémů, která se neustále rozšiřuje! 

Na tuto limitovanou edici lamp se použila díky svému designu speciální technologie lakování, narozdíl od standarních lamp v naší nabídce, které jsou zpravidla jednobarevné. Při vytvoření těchto lamp byl proto použit náročnější navazující tisk postupně celkem pěti barev.

Nezapomeňte si také ke své nové katalytické lampě pořídit jakýkoliv interiérový parfém, v nabídce jich máme přes 50.

 

 

K 25. výročí od založení firmy Potten & Pannen - Staněk pro vás chystáme mnohem více. Sledujte nás na sociálních sítích.

                           

Jako malou ochutnávku přikládáme naše nové video.

Články o produktu

Vůně

Vůně

Tip na vánoční dárek: Je to ve vzduchu