Informace o produktu

Maison Berger Paris dárková sada Kometa

Voní a čistí vzduch

Maison Berger Paris procesem katalytické oxidace zbavují vzduch bakterií, pachů a nečistot. Pokud si zvolíte parfémovanou náplň, vzduch i příjemně provoní. Zároveň jsou díky svému designu krásnou dekorací interiéru.

Dárkové balení 

Limitované dárkové balení vhodné pro snadný úvod do světa interiérových parfémů a katalytických lamp věhlasného francouzského výrobce Maison Berger Paris. Balení obsahuje katalytickou lampu Kometa z černě lakovaného skla s třpytivými odlesky - kouzelná jako pohled na noční oblohu posetou hvězdami. 180 ml interiérového parfému Jemné mandle.

Skleněná aromalampa

Designérka Rozen Mainguené navrhla tuto nádhernou lampu z limitované edice, která svým tvarem připomíná hvězdu. Evokuje drahokam, na jehož povrchu si světlo pohrává s jeho přesnými geometrickými tvary. Jemné stříbrné třpytky zdobící povrch lampy vytvářejí sváteční atmosféru. Chic a elegantní skleněná katalytická lampa v decentní tmavé barvě ladí s každým interiérem. Součástí balení je i patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr a kulatá ochranná krytka.

  • katalytická lampa z tmavě lakovaného skla ozdobená třpytkami
  • objem lampy 305 ml
  • výška lampy 13,5 cm

Více než 50 druhů vůní

Přijde vám, že parfém, který je součástí tohoto dárkového setu není tím pravým?  Vybrat si z více než 50 dalších různých vůní můžete zde.

Doporučujeme dokoupit

Maison Berger Paris plastový trychtýřek Maison Berger Paris
50,-

Dodání 2 - 4 týdnů

Podobné produkty Maison Berger Paris dárková sada Kometa