Informace o produktu

Løv Organic All my Løv výběrový dárkový set

Løv Organic je francouzská značka inspirovaná skandinávským způsobem života, uměním snoubit potěšení s ekologií. (Ve skandinávských zemích ‘løv’ znamená ‘list’.) Základ originálních směsí tvoří výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce, přirozeně příznivé pro zdraví a psychickou pohodu. 100% organické čajové směsi Løv Organic jsou certifikované evropskými i americkými známkami bio kvality.

Výběrový dárkový set All my Løv obsahuje 48 jednotlivě balených mušelínových čajových sáčků z aromatizovaných a bylinných čajů: 16 pečlivě vybraných nejoblíbenějších čajů Løv Organic. Ideální dárek pro každého milovníka čajů, pro chvíle pohody a odpočinku, stejně tak pro chuťový požitek ze samotných čajů.

Dárková sada obsahuje 3 jednotlivě balené mušelínové sáčky od každé z těchto čajových variací:
Løv is Beautiful, Løv is Good, Løv is Zen, Løv is Pure, Løvely Night, Jasmín, Løvely Morning, Máta, Zázvor - Citron, Exotické ovoce, Lesní plody, Pomeranč - Skořice Rooibos, Mandlový Rooibos, Ananas - Máta a zelený Rooibos, Lípa - Růže, Verbena - Máta.
 

Mušelínové čajové sáčky
Jemné mušelínové sáčky jsou nebělené a ručně šité – neobsahují tedy žádná lepidla ani kovové sponky, které by mohly negativně ovlivnit chuť čaje.

Návod na přípravu každého z čajů (tedy doba louhování a teplota vody) je uveden na každém jednotlivě baleném čaji.

  • 48 jednotlivě balených sáčků (3 od každého druhu čaje)

Podobné produkty Løv Organic All my Løv výběrový dárkový set, 48 sáčků