Informace o produktu

Løv Organic All my Løv Rooibos dárkový set

Løv Organic je francouzská značka inspirovaná skandinávským způsobem života, uměním snoubit potěšení s ekologií. (Ve skandinávských zemích ‘løv’ znamená ‘list’.) Základ originálních směsí tvoří výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce, přirozeně příznivé pro zdraví a psychickou pohodu. 100% organické čajové směsi Løv Organic jsou certifikované evropskými i americkými známkami bio kvality.

Tato dárková sada obsahuje 24 jednotlivě balených mušelínových čajových sáčků s lahodným Løv Organic ochuceným Rooibosem: ovocné, květinové, kořeněné nebo sladké směsi, 100% bez kofeinu! Dárková sada All my Løv Rooibos je perfektní dárek pro chvíle pohody a relaxace - ať už si je vychutnáte s rodinou či přáteli, nebo sami s dobrou knihou před usnutím.

Dárková sada obsahuje 4 sáčky od každého z těchto Rooibos čajů Løv Organic:
Verbena - Máta Rooibos, Ananas - Máta a zelený Rooibos, Růžový Rooibos, Mandlový Rooibos, Vanilkový Rooibos, Pomeranč - Skořice Rooibos.

Mušelínové čajové sáčky
Jemné mušelínové sáčky jsou nebělené a ručně šité – neobsahují tedy žádná lepidla ani kovové sponky, které by mohly negativně ovlivnit chuť čaje.

Návod na přípravu každého z čajů (tedy doba louhování a teplota vody) je uveden na každém jednotlivě baleném čaji.

  • 24 jednotlivě balených sáčků (4 od každého druhu čaje)

Podobné produkty Løv Organic All my Løv Rooibos dárkový set, 24 sáčků