Předchozí produkt Kilner sada skleněný nápojový soudek s kohoutkem, 8 l + 4 džbánky s rukojetí, 0,4 l Následující produkt Elektrický mlýnek na pepř Peugeot Paris, černý

Informace o produktu

Kusmi Tea dárková sada čajů Alain Ducasse

Spojením čajového mistrovství Kusmi Tea s nezpochybnitelným gurmánským talentem francouzského několikanásobného michelinského šéfkuře Alaina Ducasse vznikla tato exkluzivní kolekce vskutku mimořádných čajů, která pohladí nejen vaše chuťové, ale i čichové buňky.

V dárkové sadě s nerezovým čajovým sítkem naleznete čajové miniatury 5 různých čajů. Kromě lahodného a ceněného bílého čaje s vůní růži a malin vám mimořádný zážitek přinesou i 4 organické jednodruhové nearomatizované čaje.

Bílý čaj Alain Ducasse - Organická čajová směs, která kombinuje vzácný a ceněný bílý čaj s jemnými tóny malin a růží.

Jasmine Jade Pearls - Organický zelený čaj z Číny srolovaný do drobných perliček s vůní čerstvě utržených okvětních lístků jasmínu. Tento mimořádný čaj je vhodný až po 6 nálevů.

Long Jing - Lahodný organický zelený čaj z Číny z provincie Če-ťiang s dlouhými jemnými lístky s vůni připomínající kaštany a lískové oříšky.

Hojicha - Jemně pražený organický zelený čaj z Japonska vonící dřevitými tóny, jež zvolna přechází do vůně opraženého chleba.

Černý nepálský čaj - Organický černý čaj z plantáže Guranse v západním Nepálu voní po čerstvých mandlí.

 

Podobné produkty Kusmi Tea dárková sada čajů Alain Ducasse