Předchozí produkt Jídelní talíř Rosenthal Magic Garden Foliage, Ø 28 cm Následující produkt KitchenAid ProLine otvírák na konzervy

Informace o produktu

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a kuchyňské prkénku Epicurean, Pohlreich SelectionZdeněk Pohlreich: 
„Kvalita, čistota a dokonale tenké provedení této nové řady kuchyňských prkének vás uchvátí. Nezabere místo, ale s lehkostí ustojí i porcování kance.”

 

 

 

 

Kuchyňské prkénko s rukojetí Epicurean, Pohleich Selection, 35 x 18 cm

Kuchyňské prkénko Epicurean je velmi praktické a přináší výhody prkének plastových, skleněných nebo dřevěných. Prkénko má správnou tvrdost, pro udržení ostří vašich nožů, jsou vhodná do myčky a jsou vyráběna z recyklovaných materiálů.

Krájecí deska v přírodním odstínu má velmi jednoduchý design, který se hodí do každé kuchyně. Neporézní materiál Richlite® je certifikovaný NSF, můžete si být proto jistí, že je snadno vyčistíte.

  • Vhodné do myčky
  • Šetrné k ostří nože
  • Ideální pro servírování
  • Snadné uskladnění
  • Vhodné i na naklepávání masa


Společnost Epicurean byla založena v roce 2003 na půdě americké Minnesoty. Hlavní myšlenka zakladatelů byla přijít s produkty, které budou krásné na pohled, odolné a jsou vyrobené s ohledem na životní prostředí. Všechna prkénka i ostatní náčiní a kuchyňští pomocníci jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, který není zdraví škodlivý a nijak neznehodnotí chuť nebo kvalitu připravovaného pokrmu.

Podobné produkty Kuchyňské prkénko s rukojetí Epicurean, Pohleich Selection, 35 x 18 cm