Předchozí produkt Villeroy & Boch Spring Awakening podnos na dort, Ø 33 cm Následující produkt Peugeot chladič na víno

Informace o produktu

Keramická klíčící miska, křídová

Dvoupatrová miska je vyrobena z ryze přírodního materiálu a je určena k nakličování všech druhů semínek (kromě  slizovitých) přesně tam, kde jej potřebujete mít u ruky, ať už to bude na kuchyňské lince, na okně či na stole v jídelně. Klíčící miska se skládá ze 3 částí – 2 vroubkovaných, zvenku křídově bílých, zevnitř krémových, oboustranně hladce glazovaných keramických přihrádek s otvorem na přepad vody a spodní keramické misky barvy křídy, sloužící na zachycení přebytečné vody. Konstrukce dvoupatrové keramické misky na klíčení zajišťuje, že semena získávají přesně tu správnou ventilaci a přiměřené množství světla, aby se podpořily optimální podmínky klíčení. To nastane během 4 až 8 dnů, podle druhu použitých semínek, nejrychleji klíčí řeřicha. V misce můžete nechat naklíčit 2 druhy semínek najednou a sklízet pak naráz úrodu 2 druhů čerstvých křupavých klíčků.

Zdravé, plné vitamínů, křupavé a navíc v bio kvalitě

Klíčící přihrádky i odtoková miska jsou keramické, hladce oboustranně glazované. Klíčící přihrády jsou uvnitř vroubkované, pro snadnější uchycení nakličovaných semínek a pro příjemnějšíí údržbu jsou glazované krémovou barvou. Svým provedením je miska vhodná i pro nakličovaní organických kultur, tedy semínek v bio kvalitě. Své místo najde všude tam, kde si potrpí na zdravé stravování a kreativitu. Čerstvé křupavé klíčky svěže zelené barvy jsou už téměř neodmyslitelnou součástí chutných sendvičů, připravovaných k svačině či obědu do školy nebo do práce, chuťově i vizuálně ozvláštní tvarohové i vaječné pomázánky a dozdobí krémové polévky.

Miska na klíčení Emile Henry, keramická

  • elegantní vzhled a praktické využití – designová zahrádka kdekoli ji potřebujete
  • jen přírodní materiály – glazovaná keramika 
  • snadno se čistí – misky s dokonale hladkou glazurou, lze mýt v myčce nádobí
  • 10letá garance vztahující se na výrobní vady

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • hmotnost: 1,795 kg
  • délka:  22,3 cm
  • šířka: 10 cm
  • výška celkově: 15 cm

Líbí se vám klíčící misky? Jste nadšeni a spokojeni? Pořiďte si ve stejné barvě ještě malý kuchyňský sklípek v podobě velké mísy na uskladnění ovoce a zeleniny, misku na uskladnění česneku a drobných cibulovin a misku – dózu, určenou na bezpečné skladování soli nebo cukru bez zvlhnutí.

 

Proč vybrat Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry je nejen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.

10 let garance na výrobní vady

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou všechny výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil. I díky tomu může pak společnost poskytnout záruku na výrobní vady na celých 10 let,

Články o produktu

Vánoční dárky pro ženy

Vánoční dárky pro ženy

Inspirace na dárky pro všechny vaše lásky – princezny, čarodějky v kuchyni, sportovkyně i pohádkové ovčí babičky.