Informace o produktu

KitchenAid keramická mísa, zdobená embosem, objem 4,83 l

Mísa z titanem tvrzené neporézní keramiky s ergonomickým držadlem a slévací hubičkou umožňuje ohřev surovin v mikrovlnce i klasické troubě, stejně tak vychlazení surovin v mrazničce, samozřejmostí je i její následné mytí v myčce nádobí. Je zdobená reliéfním vzorováním, které jí dodává elegantní vzhled.

Kuchyňský robot KitchenAid se už stal praktickým, skutečně nepostradatelným pomocníkem a zároveň nepřehlédnutelnou ozdobou vaší kuchyně? Nová keramická mísa představuje skvělou příležitost, jak ještě více podtrhnout jeho jedinečný retro design, o jejich užitných vlastnostech ani nemluvě.

Keramická embosovaná mísa o objemu 4,83 l  je kompatibilní se všemi typy robotů KitchenAid, KROMĚ kuchyňských robotů 5KSM3311 a řady Heavy duty a Profi (5KSM7580 a 5KSM7591).

technické specifikace:

  • neporézní keramika, odolná skvrnám, odštěpování a prasklinám

  • praktická  slévací hubice a ergonomická rukojeť

  • vhodná do mikrovlnné i klasické trouby, mrazničky, myčky nádobí

  • uchycení k upínací desce pomocí speciálně navrženého, odnímatelného, polymerového spojovacího kroužku

  • objem: 4,83 l
  • rozměry: 19 x 22,6 x 31 cm
  • hmotnost výrobku: 2,6 kg
  • záruka 2 roky

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

Kuchyňský robot KitchenAid – vlajková loď společnosti

Historie KitchenAid se píše od roku 1919. Tato americká společnost sice už dávno nevyrábí pouze elektrospotřebiče, ale její dnes již ikonický produkt – kuchyňský robot Artisan od té doby díky svému nadčasovému designu svůj vzhled příliš nezměnil. Přibylo však moderní příslušenství a současné vychytávky naší doby.

Popusťte uzdu své fantazii

Široký sortiment volitelného příslušenství promění KitchenAid Artisan robot v nejuniverzálnější kuchyňský přístroj vůbec. I ten nejnáročnější šéfkuchař jen stěží nalezne recept, v jehož přípravě by mu Artisan robot nebyl platným pomocníkem, ať už se bude jednat o „rodinný“ recept nebo pokrm vysoké kulinařiny. Nebojte se experimentovat a následně si vychutnejte komplimenty, které zaručeně sklidíte za vynikající výsledky!

Podobné produkty KitchenAid keramická mísa 4,8 l, embosovaná

KitchenAid nerezová mísa 4,83 l KitchenAid
2 390,-

Vyprodáno Dodání 3 - 6 týdnů

KitchenAid krouhač/kráječ zeleniny 5KSMVSA KitchenAid
2 790,-

Vyprodáno Dodání 3 - 6 týdnů