Informace o produktu

KitchenAid Espresso Pákový Kávovar Artisan nabízí jedinečný zážitek při přípravě kávy. Díky svému retro designu, jednoduchými liniím a výbornému zpracování se stane každý okamžik s ním malým rituálem. Pevné tělo vám zaručí stabilní, jednoduché ovládání a efektivitu.

Jak je na první pohled jasné, nejedná se jen tak o obyčejný kávovar. Jde o mistrovské dílo, kterému dominují dva oddělené bojlery – Jeden na kávu a ten druhý na zpracování mléčné pěny pomocí horké páry. Nemusíte tak na nic čekat, příprava může probíhat simultánně. O tom že je tlak ideální se přesvědčíte díky výrazným ukazatelům tzv. „budíkům“. Máte tak jistotu, že káva bude přesně podle vašich představ.

Páka na kávu je stejná jako ta, kterou používají profesionální baristé. Robustní rukojeť a hlava z nerezové oceli v sobě skrývá dva vyměnitelné kovové koše jak na klasicky mletou kávu, tak i na papírové pody. Inovativní non-drip systém vám zaručí, že po ukončení procesu lití nedojde k nechtěnému prokapávání a tak si můžete být jisti, že ani jediná kapka lahodného nápoje nepřijde nazmar. Horní plocha slouží k nahřívání až šesti šálků. Nemůže se tedy stát, že vám káva vychladne ještě před prvním douškem.

Všechno naleznete v neodolatelném retro balení, kterému dominují zaoblené křivky dvou oddělených bojlerů, profesionální páka a tryska na přípravu mléka, jenž vhodně využívá kloubovou hlavu pro snadnější manipulaci. Pokud ovšem kávovar otočíte, zjistíte, že důmyslně vymyšlené je i doplňování vody. Vaničku totiž můžete vysunout oběma směry a snadno dolít.

Pokud chcete svému novému kávovaru prodloužit životnost, nezapomeňte se také podívat na filtrační systémy Brita, které snižují tvrdost vody a tím zamezují usazování vodního kamene.
Robustní kávovar s celokovovou konstrukcí se zaobleným designem, vhodný jak do moderně zařízených kuchyní, tak i do klasických.

Dva samostatné kotle 
Žádná prodleva mezi vařením kávy a šleháním mléka.

Profesionální "držák" filtru
Výměnné kovové koše - můžete používat čerstvě mletou kávu i papírové kapsle.

Samostatné ukazatele pro přípravu kávy a šlehání mléka
Snadno poznáte ideální natlakování kotle pro kávu či šlehání.

Celokovová konstrukce je stabilní a odolná 

  • 1300 W
  • 230 - 240 V
  • 50 hz
  • tlak 15 bar
  • rozměry 40,1 x 30,7 x 31,8 cm
  • hmotnost 13,3 kg
  • kovový džbánek na šlehání mléka
  • odměrka na kávu
  • pěchovadlo
  • 2 různě velké filtrační koše 

 

Kitchen Aid záruční doba 3 roky

Podobné produkty KitchenAid Espresso kávovar Artisan 5KES2102

Články o produktu