Kitchen Upgrade Market

Společnost Potten & Pannen - Staněk, distributor a prodejce prémiových značek jako jsou Mauviel, Zwilling, Villeroy & Boch, Staub či Smeg, vychází vstříc zvýšené poptávce svých zákazníků a spouští novou, hravou nákupní platformu Kitchen Ugrade Market. V rámci této výjimečné akce si budou moci zákazníci vybrat prémiové produkty do své kuchyně za bezkonkurenční ceny.

“Tím, že lidé tráví více času doma, si chtějí do své kuchyně alespoň přenést zážitek vyšší gastronomie ze špičkových restaurací.“ Říká majitel firmy Pavel Staněk, který udává trendy v segmentu domácích potřeb již téměř 30 let a doplňuje: „Chceme produkty světových značek zpřístupnit co největšímu počtu českých domácností a být nadále ti, kteří pomáhají rozvíjet trend „fine dining“ v českých i slovenských domácnostech.” 

Zákazníci si díky této nákupní akci budou moci opravdu jednoduše vybavit a zásadně vylepšit svoji kuchyň i domácnost. Stolovat moderněji, kvalitněji a stylověji. V neposlední řadě si díky profesionálnímu kuchyňskému náčiní zlepší i své kuchařské dovednosti.

 

Prodejní akce "Kitchen Upgrade Market" probíhá ve všech prodejnách Potten & Pannen - Staněk, a.s., přičemž každá prodejní jednotka má vybraný akční sortiment.
Nabídka se může na jednotlivých prodejnách lišit.

Zboží v akci je dostupné pouze v omezeném množství a do vyčerpání zásob. Slevy nelze sčítat ani kombinovat s jinými akčními nabídkami.