Předchozí produkt Rosenthal Brillance White Miska, 15 cm Následující produkt Villeroy & Boch Ivoire kávový / čajový šálek s podšálkem

Informace o produktu

Při zavařování je důležité mít po ruce kvalitní teploměr, který je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálu. Kovová sonda se snadno čistí a lehce v ní rozeznáte teplotu připravovaného džemu nebo marmelády. Zdvihač víček je skvělý pomocník, při udržování sterility víček. Na konci zdvihače je umístěn magnet, takže nebudete mít problém nasadit kovové víčko na zavařovací sklenici.

O Kilner

Anglická tradice a kvalita je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 právě ve městě Dewsbury, které leží v Anglii. V roce 1842 přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masazeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatní skleněné výrobky Kilner.

Podobné produkty Kilner teploměr se zdvihačem víček