Informace o produktu

Kilner Set pro přípravu Kombuchy

Kombucha set je výborný pomocník při vytvoření a skladování nápoje bohatého na různé živiny. Kvašený nápoj jménem Kombucha se skládá z čaje a je plný vitamínů, antioxidantů a probiotik. Kilner soudek je ideální právě pro její přípravu, je designovaný i na opakovanou přípravu.

Příprava Kombuchy
Přiveďte vodu k varu a přidejte cukr. Když je cukr rozpuštěný vylouhujte v oslazené vodě čaj, minimálně 15 minut. Použijte jakýkoliv černý nebo zelený čaj.

Vychladlou směs přelijte do soudku a přidejte tzv. Scoby, to je směs symbiotických bakterií a kvasinek. Zakryjte vrchní závit mušelínovou látkou a nechte při pokojové teplotě kvasit 7-15 dní.

V balení naleznete:
1x Soudek pro přípravu Kombuchy s kohoutkem, 3 l
1x Mušelínová čtvercová látka
2x Sklenice s uchem, 400 ml

Kilner

Anglická tradice a kvalita je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 právě ve městě Dewsbury, které leží v Anglii. V roce 1842 přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatnískleněné výrobky Kilner.

Podobné produkty Kilner set k přípravě Kombuchy

Novinka
Rosenthal DiVino Sklenice na červené víno, 0,32 l Rosenthal
265,-

SKLADEM 2 ks

Novinka
Rosenthal TAC Sklenice na šampaňské, 0,3 l Rosenthal
775,-

Dostupnost leden 2022

Novinka
Rosenthal TAC Sklenice na červené víno, 0,65 l Rosenthal
775,-

Dostupnost leden 2022

Články o produktu