Informace o produktu

Kilner sada skleněný nápojový soudek s kohoutkem, 8 l se 4 džbánky s rukojetí 0,4 l

Skleněný nápojový set Kilner představuje stylový způsob, jak při letním grilování či venkovních oslavách narozenin nebo jen při slunném letním dni servírovat koktejly, ledový čaj, domácí limonády a šťávy.
Neztratí se ale ani v zimě, skvěle z něj můžete servírovat svařené víno, nebo punč.

V létě i v zimě oslava či piknik jak se patří

Sada nabízí perfektní způsob servírování nápojů na každé narozeninové oslavě, zimním či letním grilování nebo sousedské sešlosti.

Skleněný soudek, ve tvaru velké, osmilitrové vintage zavařovací sklenice, má ve své dolní části praktický, vyměnitelný kohoutek, který snadno zvládnou používat i děti. Navíc díky velkému plnícímu otvoru, opatřenému skleněným víkem s vyměnitelným gumovým těsněnímnerezovým klipem, můžete do nápoje pro ozvláštnění chuti přidávat různé ovoce, bylinkykoření nebo třeba led.
Soudek s kohoutkem je ozdoben typickým logem Kilner v podobě reliéfu na čele. Vrchní část malých džbánků je opatřena závitem, na který lze nasadit dekorativní víčko s otvorem pro brčko. Džbánky s rukojetí, zdobené typickým logem Kilner, jsou vyrobeny z odolného silnostěnného skla. Mají zaoblený, do rukou příjemný tvar, který se skvěle doplňuje s ostatními produkty Kilner.

Nápojový set Kilner obsahuje:

  • skleněný soudek o objemu 8,0 litrů
  • 4 džbánky, každý o objemu 400 ml, výška 12 cm

Údržba

  • malé džbánky jsou vhodné do myčky nádobí 
  • sklenici s kohoutkem raději myjte v ruce
  • dbejte na to, aby teplota nápoje nepřesáhla 80° C
     

 

Kilner – nejlepší je originál

Anglická kvalita a tradice je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městečku Dewsbury. Právě v tomto roce přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového vintage designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatnískleněné výrobky Kilner.

Doporučujeme dokoupit

Kilner náhradní kohoutek Kilner
215,-

skladem

Skleněný džbánek Kilner s rukojetí 0,4 l Kilner
119,-

Vyprodáno Dodání 2 - 4 týdnů

Podobné produkty Kilner sada skleněný nápojový soudek s kohoutkem, 8 l + 4 džbánky s rukojetí, 0,4 l

Články o produktu

Doba domácích limonád je tu!

Doba domácích limonád je tu!

Je důležité, aby voda chutnala tak, jak má – svěže, čerstvě, bez příchutí a zápachu. Protože jinak se můžete snažit sebevíc, ale ani stará dobrá domácí limonáda se vám zkrátka...