Předchozí produkt Villeroy & Boch Bernadotte Sklenice na bílé víno, 0,20 l Následující produkt Villeroy & Boch New Cottage Basic oválný hluboký talíř, 24 x 21 cm

Informace o produktu

Kilner Spiralizér – struhadlo

Jednoduše zeleninou otáčejte v jednom směru skrze spriralizační násadu na víčku a pak už jen sledujte, jak kousky zeleniny padají přímo do sklenice, na které je upevněná. Objem samotné sklenice je 1 litr, takže je vhodná i pro skladování čerstvě nakrájené zeleniny v ledničce. Díky kovovému uzávěru, který je součástí balení, můžete si sklenici, naplněnou například různou zeleninou, vzít třeba do práce jako svačinku nebo na piknik do parku. 

Do práce i na piknik

Pomocí tohoto Kilner struhadla vytvoříte zeleninové špagety například z cukety, muškátové dýně, batátů, mrkve, petržele, celeru, červené řepy nebo jablek. Vyzkoušet ale můžete i jinou zeleninu či ovoce, například hrušky nebo vodní meloun, zkrátka vše, co nemá zcela měkkou dužinu.

tradice a kvalita

 

Tradiční vintage vzhled a perfektní anglická kvalita je přesně to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice totiž spatřila světlo světa právě na Britských ostrovech, přesně v anglickém městě Dewsbury. V roce 1842 tam přišel John Kilner s objevem, který znamenal skutečnou revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner tak mají nejen kouzlo nadčasového designu, ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner totiž můžete použít nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, ale i pro uskladnění potravin nebo jako hezký doplněk interiéru. Zavařovací sklenice také nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Mohly by se vám líbit i ostatnískleněné výrobky Kilner.

Podobné produkty Struhadlo - ruční spiralizér Kilner

Články o produktu