Informace o produktu

Kilner fazetový džbánek s rukojetí, 0,4 l

Skleněný džbánek Kilner představuje osobitý způsob servírování nápojů při zahradním barbecue. Prakticky a při tom stylově můžete servírovat ledový čaj, pivo, domácí limonády  ale i koktejly.
Sklenice má nahoře šikovný závit, na který lze nasadit dekorativní víčko s otvory pro brčko. Překvapivě jej ale využijete nejen na pití. Skleněný soudkovitý džbánek, zdobený fazetkou, totiž velmi lehce proměníte v netradiční vázu nebo jej připořádání dětské párty využijete třeba pro podávání drobných sladkostí.
Džbánek je vyroben z odolného silnostěnného skla, je zdobený typickým logem Kilner v podobě reliéfu na čele džbánku a fazetou. Do rukou příjemný, vintage tvar se skvěle doplňuje skleněným Vintage soudkem Kilner.

  • čiré silnostěnné sklo s fazetovým designem
  • závit pro nasazení víčka
  • vhodné do myčky nádobí
  • není určeno na vroucí nápoje (teplota nápoje do 80°C)
  • objem 0,4 l
  • výška 12 cm

Kilner – nejlepší je originál

Anglická kvalita a tradice je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městečku Dewsbury. Právě v tomto roce přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového vintage designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatnískleněné výrobky Kilner.

Doporučujeme dokoupit

Akce -30%
Kilner set vintage soudek s kohoutkem 5,0 l a 8 ks džbánků Kilner
1 530,-
1 071,-

Dodání 2 - 4 týdnů

Podobné produkty Kilner fazetový džbánek s rukojetí, 0,4 l