Informace o produktu

Kilner fazetový džbánek s rukojetí, 0,4 l

Skleněný džbánek Kilner představuje osobitý způsob servírování nápojů při zahradním barbecue. Prakticky a při tom stylově můžete servírovat ledový čaj, pivo, domácí limonády  ale i koktejly.
Sklenice má nahoře šikovný závit, na který lze nasadit dekorativní víčko s otvory pro brčko. Překvapivě jej ale využijete nejen na pití. Skleněný soudkovitý džbánek, zdobený fazetkou, totiž velmi lehce proměníte v netradiční vázu nebo jej připořádání dětské párty využijete třeba pro podávání drobných sladkostí.
Džbánek je vyroben z odolného silnostěnného skla, je zdobený typickým logem Kilner v podobě reliéfu na čele džbánku a fazetou. Do rukou příjemný, vintage tvar se skvěle doplňuje skleněným Vintage soudkem Kilner.

  • čiré silnostěnné sklo s fazetovým designem
  • závit pro nasazení víčka
  • vhodné do myčky nádobí
  • není určeno na vroucí nápoje (teplota nápoje do 80°C)
  • objem 0,4 l
  • výška 12 cm

Kilner – nejlepší je originál

Anglická kvalita a tradice je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městečku Dewsbury. Právě v tomto roce přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového vintage designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatnískleněné výrobky Kilner.

Doporučujeme dokoupit

Kilner set 6 ks dekorativních víček Kilner
335,-

SKLADEM více než 5 ks

Podobné produkty Kilner fazetový džbánek s rukojetí, 0,4 l