Předchozí produkt Villeroy & Boch Entree sklenice na brandy, 0,4 l Následující produkt Villeroy & Boch Maxima dekantovací karafa, 1,0 l

Informace o produktu

Frozen 2 minišpachtle Nordic Ware, bílé, s obrázkem sněhuláka Olafa a nápisem

Značka Nordic Ware čerpá nejen z historie, umí se také samozřejmě přizpůsobit dnešním požadavkům. Proto v rámci kolekce Disney Frozen 2 přichází s kuchyňskými pomůckami, určenými pro malé děti, a to nejen motivy, ale i svou velikostí. Silikonová těrka,na které je vyobrazen sněhulák Olaf, je včetně dřevěné rukojeti dlouhá 21 cm. Lžícovitě lehce prohnutá druhá špachtička ze stejného materiálu, s nápisem Believe in the journey, je dlouhá 20,5 cm. Oba kuchyňští pomocníci jsou z bílého silikonu s atestem pro potraviny. 

  • Materiál těrka: silikon atestovaný pro potraviny 
  • Materiál rukojeť: tvrdé dřevo
  • Barva: bílá
  • Počet kusů v sadě: 2
  • Zdravotně nezávadné
  • 5 let záruka

Pokyny pro údržbu

  • Před prvním použitím a po každém dalším umyjte ručně teplou mýdlovou vodou a důkladně osušte.
  • Nelze umývat v myčce nádobí
  • Nikdy nepoužívejte přímo nad otevřeným ohněm nebo pod rozpáleným topným tělesem 
  • Bezpečně vydrží teplotu do 232 °C

Americká značka Nordic Ware začala svou historii psát v roce 1946, kdy firmu založili metalurgický inženýr se švédskými kořeny, David Dalquist, společně se svou manželkou Dorothy. Do povědomí zákazníků se však firma dostala až roku 1950, kdy Davida navštívila skupina hospodyněk a požádala ho o vytvoření klasické bábovkové formy, kterou znali ze svých evropských domovin. David jejich přání vyslyšel a vytvořil světově známé Bundt, což je patentově chráněné označení bábovkových pečících forem. Další zvrat přišel v roce 1966. V americkém Houstonu se konala prestižní soutěž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde soutěžící Ella Helfrich obsadila 2. místo s formou Nordic Ware s otvorem uprostřed a upekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, který zaručil slávu nejen jí ale hlavně značce Nordic Ware, která se doslova přes noc stala hitem.

Dnes má formu Nordic Ware téměř 70 miliónů domácností, a toto číslo stále roste. Společnost sídlí v Minneapolis ve státě Minnesota, kde má rovněž své vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obměňuje svůj prodejní sortiment o nové tvary a sezonní formy. Když je forma navržena, vytiskne se nejprve 3D model a pak se teprve začíná s výrobou. Vše od vzniku až po expedici výrobku na jednom místě.

Podobné produkty Frozen 2 Nordic Ware silikonové minišpachtle, 2 ks

Články o produktu

Pohádkové pečení s Frozen 2 a Nordic Ware

Pohádkové pečení s Frozen 2 a Nordic Ware

Elsa a Anna v kinech už podruhé rozehrávají souboj s magií a kouzelnou mocí, my jsme spolu s Daškou Malou alias cukrářkou SugarMAMA a novými Frozen 2 formami na pečení báboviček...