Předchozí produkt Rosenthal Francis Carreau Beige Hrnek s uchem, 0,36 l Následující produkt Nepřilnavý wok Woll Diamond Lite s odnímatelnou rukojetí, 26 cm

Informace o produktu

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a keramická forma na pečení chleba, Emile Henry, pepřová, Pohlreich SelectionZdeněk Pohlreich: 
„Toužíte po vlastním čerstvém chlebu? S keramickou formou na řemeslný chléb to bude mnohem snazší, než jste si mysleli. Jídlo má být vždy svátek a k tomu patří skvělý vzhled a propracované funkce, které jsou pro produkty Emile Henry zákonem. ”

 

 

 

Emile Henry forma na řemeslný chléb a bochník typu Šumava, Pohlreich Selection, oválná, pepřová

Není nic nad doma upečený, voňavý chleba! Tato novinka roku 2020 firmy Emile Henry má skutečně velkorysou kapacitu a je značně univerzální, oslovuje nejen všechny milovníky klasických českých pecnů, ale i ty, kteří pečou z bezlepkových či jiných ne zcela tvarově stabilních těst. Upečete v ní i malý bochník kulatý.
Tvar formy na chléb vychází opět z podoby tradiční klenuté pece, má chytře upravené, rozšířené otvory pro unikání páry tak, což v kombinaci se žáruvzdornou keramikou Emile Henry zajistí, že během celé doby pečení bude uvnitř formy ideální stupeň vlhkosti a stálá teplota, upečený chléb tak bude krásně nadýchaný s křupavou kůrkou.
Nový tvar plně gazované formy i samotného víka, které jsou mimochodem do sebe  stohovatelné, uspokojí i ty nejnáročnější. Dno formy je vybaveno drážkami, aby šel bochník dobře vyklopit. 

  • rozměry vnější: 34 x 22,5 x 14,5 cm
  • rozměry vnitřní: 31 x 19,5 x 14 cm
  • váha: 2,7 kg
  • maximální/pracovně využitelný objem: 5/2 l
  • e-book s recepty si můžete stáhnout zde

Stejně tak jako u ostatních chlebových forem od Emile Henry, i v této můžete chléb rovnou také zadělat a nechat kynout. Jak na to, se podívejte v návodném videu pro kulatou chlebovou formu:

 


 

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
1583357432-ebook-emile-henry-forma-na-chleb-cz-sk.pdf PDF dokument 2.8 MB

Podobné produkty Forma na pečení chleba Emile Henry, Pohlreich Selection, pepřová