Předchozí produkt Brita výhodný set filtrační konvice Marella se 2 filtry Maxtra+ a termolahví Následující produkt Villeroy & Boch Like Color Loop Horizon hrnek, 0,35 l

Informace o produktu

Brita filtrační konvice Aluna Cool Memo bílá

Praktická konvice na filtrování vody v bílém provedení, využívá filtr Brita Maxtra+ Pure Performace. Konvici můžete mít připravenou na stole, nebo ji umístit do dveří ledničky. Celkový objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem spodní části konvice). Díky technologii FlowControl dojde k optimálnímu přefiltrování celého objemu horní části konvice o objemu 1 l během 5 minut. Ergonomické držadlo pro snadnou manipulaci. Snadné plnění díky odnímatelnému vrchnímu víčku. Digitální ukazatel Brita Memo za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.

  • Brita Memo - digitální ukazatel, který za vás pohlídá datum výměny filtru
  • plnění konvice vodou přes odnímatelné víko
  • jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
  • celkový objem 2,4 l
  • objem 1,4 l filtrované vody
  • rozměry: 26,5 x 27,5 x 11 cm (Š x V x H)
  • ideální do dveří ledničky
  • lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou víčka)
  • balení obsahuje filtrační konvici s filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance

Jak funguje filtrování vody s filtry Brita Maxtra+ Pure Performance ?

Nefiltrovaná voda vtéká přes vstupní otvor dovnitř filtru. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky.
Pryskyřice, která jako iontoměnič redukuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a absorbuje těžké kovy (olovo, měď).
Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody, především chlóru a pesticidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolnění drobných částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.
K přefiltrování 1 litru vody dojde přibližně během 5 minut.

Ryze přírodní technologie

Filtrační technologie filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance je založena na ryze přírodní technologii. Tělo filtru je vyrobené z plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru tvoří iontoměnič v podobě pryskyřice a mikročástice aktivního uhlí, vyrobené ze skořápek kokosových ořechů.

BRITA Maxtra+ filtry Pure Performance

Brita MicroFlow technologieVodní filtr Brita Maxtra+ Pure Performance představuje nejpokročilejší technologii pro filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi.

Technologie MicroFlow zajistí opravdu skvělou chuť vody. Díky filtrování vody pomocí filtru Brita Maxtra+ Pure Performance získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, je rovněž ideální pro zdravé vaření. Díky vylepšenému složení  filtr nyní ještě efektivněji redukuje obsah pesticidů, herbicidů a zbytků léčiv v pitné vodě.

Brita Maxtra+ Pure Performance pasuje do všech filtračních konvic Brita.

 

 

Inovované složení, vylepšený tvar filtru

Technologie filtrování MicroFlow je založena na použití perliček Micro Carbon Pearls. To zajišťuje větší styčnou plochu pro kontakt s vodou, a tedy i vysoce efektivní filtrování vody.
Jemnější sítko v horní části filtru pro zachycení organických nečistot a jemnější mřížka na spodní straně filtru zabraňuje průniku jemných částic.

Lepší chuť vody

Přemění běžnou kohoutkovou vodu ve skvěle chutnající, čerstvě přefiltrovanou vodu.

Plná chuť čaje

Uvolněte plnou chuť a aroma čaje i kávy.

Zdravé vaření

Čistší voda je ideální i pro zdravé vaření.

Ochrání spotřebiče

Prodlouží životnost elektrospotřebičů tím, že redukuje usazování vodního kamene.

Finanční úspora

V porovnání s nákupem balené vody je filtrovaná voda výrazně levnější.

Pohodlí

Konec nošení těžkých balených vod.

Ekologie

Ekologicky šetrná a ekonomicky výhodná alternativa balené vody v plastových lahvích.

Made in Germany

Na německou kvalitu se můžete spolehnout.

 

Podobné produkty Filtrační konvice Brita Aluna Cool Memo bílá, 2,4 l

Články o produktu