Předchozí produkt Rösle lis na česnek Následující produkt Nordic Ware Forma na bábovku Chryzantéma, měděná, 2,3 l

Informace o produktu

Akční sada na créme brulée Emile Henry

Elegantní dárková  sada obsahuje 4 keramické misky na créme brulée od Emile Henry a flambovací pistoli. S touto sadou potěšíte každého, komu učaroval snad nejznámější francouzský dezert, pro který je tolik typická karamelová krusta.

  • 4x keramická miska na crème brûlée 
  • 1x flambovací pistole s regulací plamene

Misky na crème brûlée

Keramické ramekiny na crème brûlée francouzské značky Emile Henry byly vyrobeny z kvalitní keramiky High Resistance o průměru 12 cm, výšce 4 cm a objemu 0,15 l (vnitřní průměr 11 cm, výška 3 cm). Ideální jsou pro přípravu a díky atraktivnímu designu také k servírování u stolu. S jejich pomocí připravíte crème brûlée či různé předkrmy. Ať už to bude kozí sýr s medem, rajčata s mozzarelou nebo sladký dezert, vždy budete vy i vaši hosté nanejvýš spokojeni.

Misky jsou stohovatelné pro úsporu místa, lze používat pro zapékání do 270 °C nebo ohřev v mikrovlnné troubě. Budete-li potřebovat, můžete v miskách předpřipravené jídlo také zamrazit, a to při teplotách až -20 °C. Výhodou je také snadná údržba, misky se velmi snadno čistí – lze je také mýt v myčce nádobí. 

Flambovací pistole

Flambovací pistole je vyrobena z nerezové oceli v kombinaci s odolným černým plastem. Je plnitelná zkapalněným zemním plynem (náplň do zapalovačů) a umožňuje regulaci velikosti plamene. Z důvodu bezpečnosti při přepravě není flambovací pistole naplněna.

 


 

Podobné produkty Emile Henry misky na créme brulée s flambovací pistolí, sada 5 ks

Články o produktu

Malé dárky

Malé dárky

Tip na vánoční dárek: Díky, že tu pro mě jsi