Informace o produktu

Miska Emile Henry na uskladnění česneku, šalotky a drobných cibulek, s korkovým víkem, objem 1l, křídová

Miska je vyrobena z ryze přírodních materiálů a je určena pro skladování čerstvého česneku, šalotky, mladých cibulek a čerstvého zázvoru přesně tam, kde je potřebujete mít u ruky, ať už to bude na kuchyňské lince nebo na stole v jídelně či barovém pultu. Vrchní část je z nejkvalitnějšího korku, pocházejícího z portugalských dubů a je určena pro uchování např. jednotlivých stroužků česneku nebo snítek bylinek. Korek přirozeným způsobem odvádí přebytečnou vlhkost, navíc svou specifickou vůní odpuzuje otravné octomilky a další drobný létavý hmyz.

Naproti tomu spodní část je keramická, oboustranně glazovaná a díky svému povrchu a větracím otvorům je uzpůsobena k perfektnímu uskladnění česneku, drobných cibulek nebo třeba čerstvého zázvoru. Keramická část, zakrytá korkovým víkem alias tácem, totiž nabízí očím skrytý prostor pro uskladnění bez přístupu světla, které urychluje klíčení. Tři malé otvory ve dně mísy pak poskytují přesně tu správnou ventilaci. Díky spojení dvou přírodních materiálů – korku a keramiky vznikají uvniř misky podmínky, podobné těm ve sklípku. Mísu si však můžete postavit přesně tam, kam potřebujete, protože ať už bude  na kuchyňské lince nebo na jídelním stole, vždy bude atraktivním doplňkem. Lehce dovniř prohnuté korkové víko tvoří stabilní podložku, na kterou můžete bez obav postavit druhou stejnou misku nebo třeba tu na sůl či cukr ze stejné kolekce Emil Henry skladovacích mís. Miska se také velmi snadno udržuje – keramickou část lze mýt v myčce nádobí, korkovou stačí otřít mokrým hadříkem.

Miska Emile Henry s korkovým víkem na skladování česneku, šalotky a drobných cibulek či zázvoru

  • elegantní vzhled a praktické využití – designový sklípek kdekoli jej potřebujete
  • jen přírodní materiály – glazovaná keramika a korek
  • snadno se čistí – spodní mísa s dokonale hladkou glazurou, lze mýt v myčce nádobí, horní korkový tác lze otřít mokrým haříkem
  • 10letá garance vztahující se na výrobní vady

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • hmotnost: 0,69 kg
  • objem: 0,94 l 
  • výška: 13,5 cm
  • Ø vnější:  14,5 cm
  • Ø vnitřní:  13,3 cm

Líbí se vám malý kuchyňský sklípek? Jste nadšeni a spokojeni? Pořiďte si ze stejné kolekce ještě misku – dózu, určenou na bezpečné skladování soli nebo cukru bez zvlhnutí a velkoobjemovou mísu na uskladnění zeleniny a vystavení ovoce. A pokud je křídově bílá vaše oblíbená barva, pak vás možná potěší, že ve stejné barvě u nás koupíte od značky Emile Henry i keramickou klíčící misku.

Proč vybrat Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry je nejen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.

10 let garance na výrobní vady

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou všechny výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil. I díky tomu může pak společnost poskytnout záruku na výrobní vady na celých 10 let,

 

 

 

Podobné produkty Emile Henry miska na uskladnění česneku, 1l, křídová

Články o produktu

Malé dárky

Malé dárky

Tip na vánoční dárek: Díky, že tu pro mě jsi