Předchozí produkt Villeroy & Boch Numa skleněná váza pure stone, 34 cm Následující produkt OPINEL zavírací nůž N°08 Ellipse, rukojeť eben/hliník, limitovaná edice

Informace o produktu

Hluboká mísa na uskladnění ovoce a zeleniny Emile Henry s korkovým víkem, objem 4,7l, granátová

Mísa je vyrobena z ryze přírodních materiálů a je určena pro skladování čerstvého ovoce a zeleniny přesně tam, kde jej potřebujete mít u ruky, ať už to bude na kuchyňské lince nebo na stole v jídelně či barovém pultu. Vrchní část je z nejkvalitnějšího korku, pocházejícího z portugalských dubů a je určena pro uchování a vystavení ovoce. Korek přirozeným způsobem odvádí přebytečnou vlhkost, často urychlující proces rozkladu, je jemný, takže ovoce neotlačí a navíc svou specifickou vůní odpuzuje otravné octomilky a další drobný létavý hmyz.

Naproti tomu spodní část je keramická, oboustranně glazovaná a díky svému povrchu a 3 větracím otvorům je uzpůsobena k uskladnění zeleniny, kterou nejčastěji používáte, a přitom není vhodné ji mít v lednici. Keramická část, zakrytá korkovým víkem alias tácem, tak nabízí očím skrytý prostor pro uskladnění např. brambor, cibule, červené řepy nebo mrkve, zkrátka zeleniny, kterou potřebujete pro přípravu pestrého jídla téměř každý den. Tři malé otvory ve dně mísy pak poskytují přesně tu správnou ventilaci. Díky spojení dvou přírodních materiálů – korku a keramiky, tak vznikají uvniř mísy podmínky, podobné těm ve sklípku. Středně velkou, avšak dosti hlubokou mísu si můžete postavit přesně tam, kam potřebujete, protože ať už bude  na kuchyňské lince nebo na jídelním stole, vždy bude atraktivním doplňkem. Navíc se velmi snadno udržuje – keramickou část lze mýt v myčce nádobí, korkovou stačí otřít mokrým hadříkem.

Emile Henry hluboká mísa na uskladnění ovoce a zeleniny s korkovým víkem v nové barvě roku 2021-matně černé barvě čerstvých lanýžů.

Hluboká mísa Emile Henry s korkovým víkem na skladování zeleniny a ovoce 

  • elegantní vzhled a praktické využití – designový sklípek kdekoli jej potřebujete
  • jen přírodní materiály – glazovaná keramika a korek
  • snadno se čistí – spodní mísa s dokonale hladkou glazurou, lze mýt v myčce nádobí, horní korkový tác lze otřít mokrým haříkem
  • 10letá garance vztahující se na výrobní vady

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • hmotnost: 2,23 kg
  • objem: 4,7 l 
  • výška celkem: 18,5 cm
  • výška keramické části: 13 cm
  • Ø vnější:  26,8 cm
  • Ø vnitřní:  25,5 cm

Líbí se vám malý kuchyňský sklípek? Jste nadšeni a spokojeni? Ze stejné kolekce si můžete pořídit ještě velkou mísu na skladování, misku na uskladnění česneku a drobných cibulovin a misku – dózu,určenou na bezpečné skladování soli nebo cukru bez zvlhnutí.

Proč vybrat Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry je nejen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.

10 let garance na výrobní vady

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou všechny výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil. I díky tomu může pak společnost poskytnout záruku na výrobní vady na celých 10 let,

Podobné produkty Emile Henry mísa na uskladnění ovoce a zeleniny, 4,7 l, granátová

Novinka
Kilner lahev s klipem hranatá, 0,33 l Kilner
169,-

SKLADEM více než 5 ks

Novinka
Emile Henry mísa na uskladnění ovoce a zeleniny, 4,7l, křídová Emile Henry
2 225,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů