Předchozí produkt Villeroy & Boch Christmas Toys 2019 kroužek na svíčku brusinky, 10 cm Následující produkt Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM175PSECA, červená metalíza

Informace o produktu

Kávové kapsle Cremesso Papua New Guinea 16 ks

„Pikantní a krémová“

Tato chuťově výjimečná arabika je pěstována v hornaté provincii Eastern Higlands v Papui Nové Guinei v jihovýchodní Asii. Kávu dodává skupina drobných zemědělců z okresů Okapa, Lufa a Henganofi. Tento region je charakterizován nízkou vlhkostí a malou větrností, kultivovaná půda je bohatá na minerály, což představuje ideální podmínky pro pěstování kávovníků druhu Arabika, odrůdy Bourbon.

Zralé kávové bobule jsou ručně sbírány a následně zpracovávány takzvanou "mokrou metodou" - po oddělení dužiny od kávového bobu mačkadlem je k dočištění zbytku dužiny od bobu využívána fermentace, poté se boby omyjí a usuší. Tento způsob zpracování dodává chuti kávy mírnou nasládlost a příjemnou ovocnou kyselost.
Chuťový profil této kávy charakterizuje plné, krémové tělo, intenzivní kořenitost a lehce ovocné tóny s vyváženou kyselostí.

Intenzita kávy: 3/5

Doporučená velikost šálku: středně velký šálek (50 ml), malý šálek (30 ml)

 

  • balení obsahuje 16 ks kapslí pro kávovary Cremesso
  • kapsle neobsahují hliník
  • unikátní systém pro uchování chuti a aroma
  • výběrová káva pěstovaná dle zásad udržitelného rozvoje s certifikátem UTZ

Podobné produkty Kávové kapsle Cremesso Papua New Guinea 16 ks