Předchozí produkt Villeroy & Boch Flow miska s rukojetí, 0,60 l Následující produkt Villeroy & Boch Royal dezertní talíř, 24 cm

Informace o produktu

Cereria Mollá vonná svíčka Amber & Sandalwood, 230 g

Ručně odlévaná luxusní vonná svíčka je vyrobená výhradně z rostlinného vosku, má bavlněný knot a vysoký obsah originálních a autentických vonných esencí. Je dodávána v dárkové krabičce v elegantní dóze z černého skla s dřevěným víčkem.

Díky nižší teplotě tání rostlinných vosků nedochází k poškození molekul parfému, který se tak snadněji a rychleji rozvine a provoní váš domov autentickou a podmanivou vůní. Ze svíček z rostlinných vosků se při hoření uvolňuje oproti svíčkám z parafínu výrazně méně škodlivých látek. Hoření bez nadbytečných zplodin a kouře je podpořeno čistě bavlněným knotem.

Cereria Mollá vůně Amber & Sandalwood

 

Amber & Sandalwood

Výrazná, kořeněná maskulinní vůně, ze které na vás dýchne svěžest citrusových lístků doprovázená výraznou vůní santalového dřeva s nasládlým aroma bílého pižma a ambry s lehkým dotykem dřevitých tónů.

Originální receptura

Všechny vůně Cereria Mollá jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, s respektem k originálním recepturám, které se předávají z generace na generaci a umožňují vyvolat prostřednictvím autentických vůní příjemné emoce.

Voní i nezapálené

Svíčky Cereria Mollá mají v sójovém vosku vysoký obsah parfému, a proto výrazně voní i nezapálené.

  • doba hoření: 50 hodin
  • výška 9 cm, průměr 8 cm
  • tradiční ruční výroba
  • rostlinný vosk ze sójových bobů bez přidaného parafínu + bavlněný knot
  • vyrobeno ve Španělsku v rodinné manufaktuře Cereria Mollá ve městě Albaide nedaleko slunné Valencie
  • vyrobeno ekologicky s respektem k životnímu prostředí z ryze přírodních materiálů

Cereria Mollá - tradice od roku 1899


Malá rodinná manufaktura již více než 120 let v městečku Albaida nedalko Valencie vyrábí tradičním způsobem svíčky - jak vonné, tak dekorativní. Z generace na generaci se tak předává know how, láska k řemeslu i poctivá práce, což jsou základní ingredience, díky kterým si svíčky Cereria Mollá získaly svůj věhlas. Proto jsou tyto exkluzivní španělské svíčky dnes exportovány do více než 40 zemí světa.

 

Podobné produkty Vonná svíčka Cereria Mollá Amber & Sandalwood, 230 g