Taková normální kuchařka

Vaření není žádná věda. Co se vyplatí mít doma ve spíži. Obyčejná jídla pro každý den z běžně dostupných surovin.

V předmluvě ke své nové kuchařce Zdeněk Pohlreich říká:" Kniha je souborem jen hlavních jídel a variací omáček, které můžete různě kombinovat. Obsahuje i několik receptů, které ukážou, jak zužitkovat to, co se zrovna nespotřebovalo a co lze použít i další den. A také vám poradí, jaké suroviny mít doma skladem, aby paleta toho, co si doma můžete uvařit, byla co nejširší."

Jako malou ochutnávku menu, které najdete uvnitř Takové normální kuchařky, jak se nová kniha receptů populárního Zdeňka Pohlreicha jmenuje, přinášíme na našem blogu recept na štavnaté kuře s pikantní klobásou, chuťově výrazného, ale na přípravu opravdu nenáročného jídla z jednoho hrnce.

Výjimečná nabídka limitované edice

Od 11.11. máte jedinečnou možnost získat novou kuchařku tohoto mistra kuchařského řemesla  na našich kamenných prodejnách ZDARMA, a to jako bonus při zakoupení sady 4 nožů Zwilling Pohlreich Selection, za výjimečně přátelskou cenu. Sada obsahuje 4 kuchyňské nože a to 1 univerzální, 1 špikovací, 1 plátkovací a 1 kuchařský, všechny z dílny solingenských nožířů Zwilling J.A. Henckels, kolekce Professional“S“. Na čepelích všech nožů je gravírováním vyveden podpis Zdeňka Pohlreicha.

Poznejte se osobně s mistrem kuchařem

Chcete se s mistrem kuchařského řemesla Zdeňkem Pohlreichem setkat osobně? Pak neváhejte a příjďte 11. listopadu od 17 do 19 hodin do prodejny Potten & Pannen - Staněk v pražském Palladiu na jeho autogramiádu, kde bude svou novou kuchařku podepisovat a kde si ji také i samostatně, jen tento jediný den 11.11. 2019, budete moci zakoupit. Ve stejné době budou v této naší prodejně probíhat PS Happy Hours, kdy na všechny produkty Pohlreich Selection obdržíte 15 % slevu! (Platí POUZE po dobu autogramiády, tj. 11.11. 2019 od 17 do 19 hodin). 

Exkluzivní nabídka na e-shopu pottenpannen.cz

Takovou normální kuchařku Zdeňka Pohlreicha máte možnost  už od 8.11. 2019 získat zdarma na našem eshopu k sadě 4 kuchyňských nožů Zwilling Pohlreich Selection, nabízené za výhodnou cenu v početně limitované edici.

Taková normální kuchařka