Villeroy & Boch

Přivítejte jaro s novou a svěží nabídkou

Nová jarní kolekce Villeroy & Boch

Přivítejte jaro s novou a svěží nabídkou Villeroy & Boch. Vybírat si můžete ze tří kolekcí: Farmer´s Spring, Spring Fantasy a Marifleur Spring.

Kolekce Farmer´s Spring kombinuje typické venkovské motivy s tématem Velikonoc. Zelené svěží tóny s akcentem oranžové, pink, červené a modré barvy vytvářejí společně dekor, který vás přenese na kvetoucí louku. Pro rok 2016 jsou součástí této kolekce nově podnos na noze, kulatý a koláčový podnos a dvě krásné pečící formy ve tvaru velikonočního beránka a zajíčka. Další novinkou je dvoupatrový rozkládací etažér.

Spring Fantasy

Kolekce Spring Fantasy je jako stvořená na oslavu Velikonoc. Stěžejním motivem jsou zajíčci, kteří se věnují různým, často velikonočním, aktivitám. V zaječích dílnách vznikají velikonoční dekorace. Jedná se o naprosto jedinečné propojení tradic a fantazie. Některé motivy jsou nostalgické, např. zajíček s káčou, který je součástí hrací skříňky. Produkty ze snídaňového setu jsou ozdobeny typickými jarními květinami: narcisy, tulipány a sedmikráskami zářivých barev. Limitovanou edicí pro rok 2016 jsou závěsné dekorace s nostalgickými motivy. Všechny jsou zabaleny v dárkovém balení a jsou nejen originálním dárkem, ale i sběratelskou zajímavostí.

Mariefleur Spring

Kolekce Mariefleur Spring přenáší úspěšný dekor Mariefleur na porcelán typicky velikonočních tvarů. Jedná se o mísy ve tvaru vajíček a především o dekorace ve tvaru zajíčka, který je dostupný v různých velikostech samostatně nebo jako dekorace jiných produktů, například talíře na vejce. Nově jsou součástí kolekce vázy dvou velikostí ve tvaru vejce.

Villeroy & Boch