Škola vaření

Gourmet Academy - prémiová škola vaření

Gourmet Academy - škola vaření

Společnost Potten & Pannen – Staněk s velkou radostí oznamuje zahájení nového projektu – Gourmet Academy v prodejně KitchenAid concept store v pražské Vodičkově ulici. Je domovem špičkových kuchyňských pomůcek a spotřebičů, které jen čekají, až je vyzkoušíte. Prostor vám k tomu dají kurzy vedené šéfkuchaři se zkušenostmi z michelinských restaurací, kteří vás ochotně provedou doslova celým gastronomickým světem. Jste srdečně zváni – přijďte vyzkoušet originální recepty, postupy i techniky a zažít něco neopakovatelného.

K dispozici vám však není jen špičkové nádobí nebo drobní kulinářští pomocníci. Kuchyně Gourmet Academy je vybavena špičkovými spotřebiči KitchenAid od lednice, přes sporák a trouby až po takové třešničky na dortu velké bílé techniky, jakými jsou Shock Freezer nebo vakuový přístroj SausVide a je také jediným místem v České republice, kde je lze zakoupit.

Prostory Gourmet Academy jsou vedle tradičních kurzů k dispozici i pro uzavřenou společnost. Chcete zorganizovat netradiční teambuilding pro své firemní kolegy? Přemýšlíte, jak překvapit svého obchodního partnera netradičním setkáním? Nebo uspořádat originální party pro přátele či narozeninovou oslavu pro své ratolesti? Gourmet Academy pro vás může být ideální volbou. Kontaktujte nás a náš tým vám rád na míru připraví téměř cokoli! Bude nám potěšením sestavit pro vás lákavé menu, které si připravíte ve společnosti vámi vybraných osob.

Seznam kurzů, kontaktní formuláře a rezervační systém najdete na www.gourmetacademy.cz

Potten & Pannen – Staněk, Gourmet Academy a Le Petit Chef Academy

Praha 1, Vodičkova 2

tel.: +420 222 232 525

info@gourmetacademy.cz

www.gourmetacademy.cz

Škola vaření