Filtrační konvice Brita, to je báječná chuť čisté vody

Prodlužte životnost svých spotřebičů a objevte další výhody filtrace vody

Jak filtrační konvice na vodu funguje?

Do filtrační konvice na vodu Brita skrze filtrační patronu s aktivním uhlím a pryskyřicí nalijete vodu z kohoutku a pak už si jen vychutnáváte:

  • úžasně čistou vodu se svěží chutí a vůní
  • bez zápachu chloru a bez vodního kamene
  • Brita vám pomůže dodržovat každodenní pitný režim

 

Je možné pochutnat si na obyčejné vodě?

Díky filtračním konvicím Brita zjistíte, jak může být obyčejná voda průzračně čistá, příjemně osvěžující a lahodná, a to bez jakéhokoliv sycení nebo slazení. Navíc je to to nejlepší a nejpřirozenější, co můžete svému tělu dát.

Filtrační konvici na vodu používá i Zdeněk Pohlreich

Jak s filtrační konvicí na vodu pomůžete životnímu prostředí?

Používám filtrační konvice na vodu Brita můžete zásadně snížit svou ekologickou stopu. Filtrujete pouze kohoutkovou vodu, neutrácíte za vodu balenou a neprodukujete zbytečný plastový odpad, který zatěžuje přírodu.

Je filtrovaná voda lepší na vaření?

Filtr na pitnou vodu v konvici Brita zbaví kohoutkovou vodu mědi a olova, protože absorbuje kovy. Můžete tak vařit zdravěji, chutněji a barevněji. Voda je po filtraci zbavena i vodního kamene a díky tomu chrání vaše spotřebiče a dodá vašemu jídlu i příjemnější vůni.

 

Jak se zbavit vodního kamene v nápojích?

Vidíte po dopití kávy nebo čaje na stěnách hrnečku drobné mapy vodního kamene? Pak máte příliš tvrdou vodu, která ovlivňuje chuť vašich oblíbených nápojů. Brita s filtrem Maxtra plus s vodním kamenem i chlorem zatočí.

 

Rozdíl je patrný, jak vidíte na obrázku připraveného čaje na levo s nefiltrovanou vodou a napravo s filtrovanou vodou.

Jak prodloužíte životnost vašich spotřebičů?

Odstraňovač vodního kamene – i tak se dá nazvat filtrovací konvice Brita. Rychlovarná konvice, kávovar, ale i žehlička, to jsou spotřebiče, které se při běžném používání zanáší. Filtrace ale výrazně redukuje obsah vodního kamene, a tím prodlouží vašemu spotřebiči životnost. Čistější voda = čistější spotřebiče.

Unikátní technologie filtračních konvic BRITA zbaví vodu těžkých kovů. Filtrovaná pitná voda je ideální na vaření a vhodná i pro děti. Elegantní design konvice se bude vyjímat u vás doma i v kanceláři a co víc, je navržena tak, aby se vešla do dveří ledničky. Tak na zdraví!

Další články na našem blogu, které by vás mohli zajímat:

Jak vybrat filtrační konvici?

Pitný režim jako základ pevného zdraví

Filtrační konvice Brita, to je báječná chuť čisté vody

Související produkty

Akce -14%
BRITA Maxtra+ filtry 4 ks – recyklace Brita
699,-
599,-

Dodání 2 - 4 týdnů

BRITA Maxtra filtry 3 ks Brita
475,-

skladem