10 důvodů, proč vám set PS Moje první kuchyně bude dělat radost každý den

Pořádný hrnec na domácí svíčkovou pro celou rodinu nebo partu kámošů, nepřilnavá pánev na nadýchanou víkendovou omeletu k snídani a kvalitní nabroušené nože vždy po ruce. To jsou tři věci, bez kterých se v kuchyni nikdy neobejdete. Naše sada PS Moje první kuchyně posune vaše vaření na úplně novou úroveň a i když jde o velkou investici, buďte si jisti, že se vám vrátí. Na tomhle nádobí totiž budou vařit i vaše děti.

10 důvodů, proč si pořídit sadu PS Moje první kuchyně:

1)Ať je to napořád

Zařizování první vlastní kuchyně je velká událost. Je to okamžik, který otevírá úplně novou etapu. Udělejte si radost a pořiďte si nádobí, které s vámi bude psát důležitou životní kapitolu a pak ještě mnoho dalších. Toto nádobí doopravdy vydrží.

 

2)Vařte efektivně

Vůbec nejraději máme takovou přípravu jídla, kdy všechno naházíme do hrnce a on uvaří sám, bez námahy a úsporně. A takový je tlakový hrnec Zwilling PS EcoQuick. Má totiž sendvičové dno s hliníkovým jádrem a pláštěm z nerezové oceli. Co to znamená? Že je zajištěna rovnoměrná tepelná vodivost a uchování tepla. Můžete tak snížit výkon sporáku ihned po zahřátí hrnce a ušetřit energii.

3)Buďte kreativní

Vařte, duste, restujte, napařujte a fritujte. Hrnec Zwilling vám splní cokoliv, co si zrovna vymyslíte. Od halušků, přes dušenou zeleninu, až po dlouze tažené hovězí s omáčkou.

 

4)S pánví do trouby

Pánev WOLL PS Nowo Titanium s průměrem 28 cmnepřilnavý povrch a odnímatelnou rukojeť, proto v ní můžete připravovat i pokrmy, které se zapékají v troubě, a to je ohromná výhoda, která vám dovolí v kuchyni více experimentovat.

 

5)Z jednoho kusu

Pánev je odlita z jednoho kusu tvrzené hliníkové slitiny, což zvyšuje její odolnost vůči mechanickému i termickému poškození. A také ji můžete pohodlně mýt v myčce.

 

6)I na indukci

Hrnec i pánev jsou vhodné na všechny druhy sporáků, včetně těch indukčních.

 

7)Na ostří nože

Set kuchyňských nožů značky Zwilling J. A. Henckels obsahuje čtyři typy nožů, které si poradí s jakoukoliv potravinou: špikovací (10 cm), plátkovací (16 cm), kuchařský (20 cm) a vroubkovaný chlebový (20 cm). Součástí sady je i hezký úložný blok z bambusového dřeva, kuchyňské nůžky a ocílka na broušení nožů.

 

8)Radost z dokonalého krájení

Je to senzace pracovat s nožem, který má perfektní tvar čepele, který je dokonale ostrý a skvěle padne do ruky. Stejně jako špatný nůž může pokazit dojem z celého vaření, tak dokáže parádní nůž pozvednout obyčejnou večeři na velký zážitek.

 

9)Buďte připraveni na výzvy

Pokud jste odkládali skutečně velké kulinářské výzvy, protože jste neměli vhodné náčiní, po pořízení našeho setu už nebudete mít na výmluvy prostor, protože s touhle výbavou zvládnete doopravdy cokoliv.

10)Pohlreich Selection

Speciální edici nádobí přináší šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který produkty do našeho setu vyzkoušel a pomohl nám vybrat skutečně ty nejdůležitější, bez kterých se vaše kuchyň zkrátka neobejde.

 

Naše edice nádobí do vaší první kuchyně přinese spoustu radosti vám nebo komukoliv, komu se rozhodnete věnovat skvělý dárek. Dárek, který neskončí ve skříni a který bude sloužit každý den po mnoho let.

10 důvodů, proč vám set PS Moje první kuchyně bude dělat radost každý den