Slavnostní stolování

Přichází období vánočních večírků a novoročních oslav. Přinášíme vám skvělé tipy, jak povznést každé vaše setkání s rodinou a přáteli na vyšší úroveň.

Nejkrásnější vánoční tabule

vánoční tabule, slavnostní tabule, slavnostní stolování

Fantazii se meze nekladou. A na Vánoce to platí dvojnásobně. Vytvořte jedinečnou, slavnostní atmosféru s kvalitním porcelánem, stříbrnými příbory, malovanými talíři a detaily v podobě jmenovek a svícnů z vánoční kolekce značky Villeroy & Boch.

slavnostní stolování, vánoční tabule, villeroy boch, porcelán, kvalitní porcelán, vánoční atmosféra

Návrat do dětství s kolekcí Toy's Delight

Na Vánoce se vše točí kolem dobrého jídla a pití. Prostřený stůl s kvalitním nádobím je důležitou součástí svátečních dnů. Bude to místo, kde společně posnídáte a večer usednete ke slavnostní večeři.

Pro milovníky prémiového nádobí s klasickými, vánočními motivy, je tu barevná kolekce Villeroy & Boch Toy's Delight, inspirovaná světem dětí.

Toys delight, villeroy boch, vánoční atmosféra, vánoční stůl, vánoční nádobí

Nadčasová kolekce Casale Blu

Dodejte svému domovu dotek skandinávského designu s čistými liniemi a příjemnou, barevnou kombinací bílé a modré. Nádobí Villeroy & Boch Casale Blu, se hodí do každé moderní kuchyně a můžete na něm servírovat celoročně.

 

Nádobí villeroy boch Casale Blu, designové nádobí, skandinávský design

Vánoční pečení s kolekcí Winter Bakery Delight

 

Porcelánové hrnky, chytré odměrky a nádherné, ručně malované konvičky ocení nejen milovníci pečení. S vánoční kolekcí Villeroy & Boch Winter Bakery Delight vytvoříte tu pravou, kouzelnou atmosféru. Příprava vašich oblíbených receptů půjde od ruky. Už cítíte tu vůni perníčků a cukroví?


vánoční ozdoby, villeroy boch, vánoční atmosféra

 

Slavnostní stolování