Informace o produktu

Aux Anysetiers du Roy čokoládové fondue, Milk & Praliné

Kameninová dóza obsahující 200 g originální prémiové čokolády Aux Anysetiers du Roy, jež je vyráběna tradičními a ověřenými postupy v manufaktuře poblíž Lyonu ve Francii. Díky skvělým termoakumulačním vlastnostem kameniny, zůstane jednou ohřátá čokoláda teplá a hedvábně vláčná po dobu minimálně 45 minut - takže abyste dopřáli svým hostům jedinečné čokoládové fondue, již nemusíte vlastnit speciální nádobu či se spoléhat na ohřívání a rozpouštění čokolády pomocí čajových svíček. 

Okouzlující spojení mléčné čokolády s výrazným aroma pražených oříšků představuje výtečný gurmánský zážitek ve spojení s jahodami.

  • 200 g čokolády
  • kameninový pohár hodný na ohřev v mikrovlnné troubě či vodní lázni

Historická restaurace „Aux Anysetiers du Roy“ vznikla v blízkosti Notre Dame de Paris již v 17. století a patří mezi nejvýznačnější a nejtradičnější francouzské podniky. Vědomi si toho, že ne každý má možnost navštívit tuto vskutku prestižní restauraci, připravili vlastní gourmet kolekci ručně zpracovávaných pochutin, jež si může dopřát opravdu každý. Mezi skutečné delikatesy z této kolekce se řadí série exkluzivních čokoládových fondue.

Podobné produkty Aux Anysetiers du Roy čokoládové fondue, Milk & Praliné

Dárková karta Potten & Pannen - Staněk Potten & Pannen - Staněk
od 1 000,-

SKLADEM více než 5 ks